Aşk Analizi

İstanbul Aşk Analizi

İki insan uzun zamandır bir birliktelik yaşıyor olabilir, ama acaba karşılıklı aşkıyla ne kadar uyumlu? Kişinin aşkıyla ya da, sevgilisiyle ne kadar uyumlu olduğunu öğrenmesi için aşk analizi ile ilgili bir takım testler vardır. Her ne kadar bireler arasındaki fark çok açık bir şekilde belli oluyorsa da ne kadar farklı aşk, ilişki veya uyum testleri olursa olsun, bizlere uyum konusunda bir fikir sunmaktadır. Bu aşk, sevgi testlerinin hareketle genel olarak tahminler de yapılabilir. Aşktaki uyum çok güzel ve eşsizdir. Celalettin Salih Dost aşk analizi iki kişinin örtüşen ve ayrışan yönlerini ortaya çıkartan testler uygulamaktadır.

Bir aşk ilişkisi içerisindeki iki kişinin uyumlu olması, ilişkilerinin kalıcı ve uzun soluklu olmasını, hatta evlilikle bir ömür boyu sürmesini sağlar.

Ancak günümüzde aşk uyumu pek yoktur. Çünkü son yıllarda çıkar amaçlı ilişkiler çok fazladır. Günümüzdeki aşklar ya da ilişkilerde artık tamamen karşılıklı istekler ve arzular ön plâna çıkmakta olup, çıkar ilişkisi bittikten sonra taraflar ayrılık yolunu seçebilmekteler. Hatta bu duruma evli çiftlerde de çok sık bir şekilde rastlamaktayız.

Zaten bu uyumsuzluk nedeniyle bir kız ya da erkek 1 yıl içerisinde sayısı 3’ü, 4’ü hatta 5’i bulan farklı kişiyle çıkabiliyorlar.Sonuç olarak her yeni bir ilişkiye başladıklarında “Bu son!” derler, aşığım, seviyorum, onu düşünmeden edemiyorum, derler. Bu nedenle bir ilişki bizden, kendimizden ve benliğimizde çok şeyler alıp götürdüğünden birini severken dikkatli olmalıyız, aradığımız ruh ikizimizin o kişi olduğundan emin olmalıyız. Bu şekilde olmamak için ve karşı cinsle sağlıklı ilişkiler yaşayabilmek için sizleri Celalettin Salih Dost aşk analizi yaptırmaya bekleriz.

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.