Aşk Ritüeli

Trabzon Medyum

Gerçekten iki kişi arasında bir çekim varsa zaten aşk ritüeli ve benzerlerine ihtiyaç duyulmayacağı kesindir. Ancak yine de siz, işleri biraz hızlandırmak istiyorsanız bu ritüelden faydalanabilirsiniz.

Aşk Ritüeli Kimlerde İşe Yarar?

Aslına bakarsanız aşk ritüeli yapanlar için tek bir altın kural bulunmaktadır. O da söz konusu kişi ile aynı frekansta bulunmaktır. Bir örnek vermek gerekirse, eğer birini yoğun şekilde düşündüğünüzde aradan çok vakit geçmeden o da sizi arıyorsa bu aynı frekansta olduğunuz anlamına gelir. Bu sebeple de sadece sizinle aynı segmentte olan insanlar üzerinde işe yaradığını söylememiz mümkündür. Ancak işe iyi tarafından da bakacak olursak platonik şekilde aşık olduğunuz biri varsa onun da size karşı bir şey hissedip hissetmediğini bu yöntemlerle kolayca anlamanızın da yolu açılmış olacaktır.

Aşk Ritüeli Yapımı

Hoşlandığınız kişinin fotoğrafını göz hizanızda tutun ve “Merhaba (İsim).” deyin. “Seninle güzel bir ilişki yaşamak istiyorum ve bu konudaki gerçek düşüncelerini cidden merak ediyorum. Eğer sen de benimle aynı frekans içerisindeysen 2 gün içerisinde beni şaşırtacak bir şey yap. Buna açık ve hazırım. Teşekkürler.”

O dakika itibarı ile 48 saatlik süreniz başlamış olur. Ancak bu süre içerisinde en yakın arkadaşınızla dahi onun hakkında konuşmamalı ve sadece inanç kuralları gereği beklemelisiniz. Çünkü zaten olumlu ya da olumsuz mutlaka bir geri dönüş alacaksınız.

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.