Aura çalışmaları

Ümraniye Büyü Bozan Hoca Telefonu

Aura evrende var olan her maddedin etrafını saran bir enerji alanıdır. Çakra dediğimiz şey bu aura üzerinde yer almaktadır. Eğer auramız güçlüyse çakralarımız açık olur ve bedenimiz enerjiye ihtiyaç duymaz. Aurası düşük, zayıf, güçsüz olanların ise çakralarının açılmaya, enerjisinin geri kazandırılmaya ihtiyacı vardır demektir. Celalettin Salih Dost yaptığı aura çalışmaları ile insanların bedensel ve ruhsal olarak yaşadıkları hastalıklarına çözüm olmaya çalışmaktadır. Vücudun ihtiyacı olan enerjiyi geri kazandırıp, hastalıklarla başa çıkma azmi aşılamak ile insan aurasını güçlü hale getirmektedir.

Aura Nedir?

Aura eterik, duygusal, zihinsel ve ruhsal olmak üzere 4 katmandan oluşmaktadır.

Her katman farklı renkten oluşmaktadır.

Eterik katman çakraların bulunduğu katmandır ve diğer katmanlardan gelen enerjiyi bedene iletir.

Duygusal katman, hayatımıza yön veren, insanlara bakışımızı belirleyen duygularımızın belirlenmesini sağlar.

Zihinsel katman, düşüncelerimizin temelinin yer aldığı katmandır.  Enerji tıkanmalarının fazlaca yaşandığı katmandır.

Ruhsal katman, enerjiyi en fazla hissettiğimiz, eksikliğini en fazla hissettiğimiz katmandır. Bu katmanda yer alan enerjiyi alabilmemiz için çakralarımızın çok iyi çalışması gerekmektedir.  Rusal katman Öz katman olarak da tanımlanabilir. Ruhsal katmanı geniş olan kişi enerjisi yüksek ve hayata karşı bakışı olumludur. Aura tüm katmanların bütünüdür.

Celalettin Salih Dost, aura çalışmaları ile Avrupa’da ve Türkiye’de hatta dünyanın her yerinde insanlara pozitif enerji hizmeti vermektedir. Çalışmalarını, terapilerini bireysel ve grup olarak yaptığı gibi online olarak uzaktan da gerçekleştirmektedir. Enerjiniz düşükse, zorluk yaşıyorsanız, bunalımdaysanız siz de aura çalışmalarından yararlanabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.