Bereket Ritüeli

Sancaktepede Büyü Bozan Hocalar

Evinizin içerisinde çok daha huzurlu bir ortam oluşturabilmek adına yapılan bereket ritüeli de aslında diğerlerine çok benzemektedir. Ancak teknik farkı ile diğerlerinden ayrılmaktadır.

Bir Bereket Ritüeli Örneği

Yine birçoğu gibi para getiren ritüeller arasında sayılan bereket ritüeli için evinizde sizi rahatlatan bir köşe seçin. Burada 3 tane kırmızı mum yakın ve minimal kapları da hemen yanına hazırlayın. İçine de pirinç ve tuz ekleyin. Tabi ki mumların hemen önüne kuvars, ametist ve sitrin taşları da koyabilirsiniz. Bunlar evinizde yoksa da çam ağacından küçük bir dal da koyabilirsiniz. Hiç değilse bile zeytin dalı da iş görecektir. Son olarak da mumların altına ya da pirinç ve tuz için kullanacağınız kapların desen rengine gold (ya da dore) olarak karar verebilirsiniz.

İnançlarınız gereği söz konusu tuz ve pirinç için dualar okuyabilir ve dolunayın evinize gerçekten de bereket getirmesini isteyebilirsiniz. Burada bolluk ve paranın pirinç taneleri gibi çok olmasını ve artmasını dilemek ve aynı zamanda da tuz gibi saf ve temiz olmasını temenni etmeniz önemli bir ayrıntıdır.

Devamında ise olumlamalar yapmalı ve bollukta olduğunuzu imgelemelisiniz. Endişelerden uzaklaşmalı ve dileğinize de sonuna kadar inanmalısınız. Çünkü ancak bu sayede bereket ritüelini tam olarak yerine getirmiş olursunuz. Tabi ki en sonda da şükretmeyi unutmamalısınız. Yeni ay döngüsüne kadar da bu yaptıklarınızı kesinlikle ortadan kaldırmayın.

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.