Bioenerji

Bioenerji

Bioenerji evrensel enerji anlamını taşımaktadır. Hayatın zorlu koşturmacasında unuttuğumuz “hayatın farkına varma” duygusunu hissetme, hissedebilme durumudur. Bir ağacın altında durup şükretmek, dua etmek, iyi dilekte bulunmak, derin bir nefes almak, niyet etmek bioenerjinin ana çıkış noktasıdır. Hayatı ıskaladığımız ve unuttuğumuz anlarda bioenerjimiz de düşer. Buna kavuşmak için yardım gereklidir. Celalettin Salih Dost’un şifalı elleri bioenerji konusunda da imdadınıza yetişiyor. Şifa enerjisi adı da verilen bioenerji ile ağır hastaların ağrılarına derman oluyor, ruhsal sorunları olanlara bir kurtuluş yolu sunuyor.

Bioenerji Nedir?

Everensel enerji anlamına gelen çakraların açılıp bedene enerji akışını geri kazandırmak için ortaya çıkmış modern bir şifa metodudur.

Bioenerji her yaş grubundan insana uygulanabilir.

Negatif enerjinin insan bedeninden uzaklaştırılmasını sağlar.

Modern tıbba yardımcıdır.

Hastalığı bazen iyileştiren bazen kolaylaştıran etkiye sahiptir.

Ehil uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Yan etkisi, olumsuz etkisi yoktur.

Celalettin Salih Dost yıllardır bioenerji/evrensel enerji üzerine okumalar yapan geniş kitlelere hizmet veren ehil bir uzmandır. Kişiler üzerinde olumsuz etkisi olduğu düşünülen nazar, sihir, büyü ve kötü doğaüstü kabul edilen varlıkların negatif etkilerini yok etmeyi amaçlamaktadır. Bilimsel olarak desteklenmiş bir terapi ile kötü duygu ve düşüncelerinizden kurtulmanız mümkün. Hayata sıkı sıkıya sarılmak, aklınızı kurcalayan olumsuzluklardan kurtulmak istiyorsanız bioenerji ile tanışın. Bedeninizdeki enerjinin farkına varın. Kaybettiğiniz enerjiyi geri kazanın. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Online danışma hizmetimiz, grup terapi hizmetimiz mevcuttur.

 

 

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.