Çorlu Medyum

Çorlu Medyum

Tekirdağ Çorlu’da Medyum Hoca arayan Değerli Çorlulu dostlarımız yazılarımızı sonuna kadar okuyun çünkü medyum ve hoca hizmeti nasıl verildiğini uzaktan görüntülü yada Çorlu’da İstanbul kuruma gelen danışanların nasıl bir hizmet aldıklarını burada okuyabilirsiniz. Tekirdağ’da Medyum Hoca hizmeti yerine İstanbul’da kurumu olan Celalettin Salih DOST sizlere Aşk, İlişki, Evlilik, İş Hayatı, Kariyer ve Ortam Enerji analizini psişik enerji ile sizleri sorunlarınıza ışık tutuyor.

Tekirdağ Çorlu’da Sağlam Medyum Hoca ve Bire bir görüşen medyum Çorlu halkının ilk tercihidir. Her İlçede Olduğu Gibi Çorlu İlçesinde Medyumlar Epey Fazla. Çorlu İlindeki Medyumların bu kadar fazla olması sizin için iyi zannedilebilir Ancak, Durum Öyle Değildir. Bir şey Ne kadar Fazla Olursa İnsanların Tercih Yapması’da O kadar Zor Olur. İnsanlar Çorlu ilçesinde bir medyuma ihtiyaç duyduklarında karşılarına bir sürü Medyum olduğu zannedilen ki çıkar. Bu Durumda İnsanların Çorlu İlçesinde Gerçek Bir Medyum Bulmaları Çok Zor Olur. Birçok Kişi Medyum Olmadığı Halde Kendini Medyum Çorlu Gibi Gösteren İnsanlar Tarafından Kandırılmaktadır.

Çorlu Gerçek Medyum

Çorlu İlçesinde Gerçek Bir Medyum Arıyorsanız Öncelikle Şu Hususu Bilmenizde Fayda Var. Çorlu ilçesinde birçok kişi medyum olduğunu söylüyor. Gerçek Medyum ile sahte medyum kişileri Birbirinden Ayırt Etmek İse Medyuma İhtiyaç Duyan Kişiye Kalıyor.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?
Sahte Medyumların Tek Amacı İnsanların Paralarını Almaktır. Oysa gerçek medyumlar İnsanlara Yardımcı Olmak Niyetinde Olan . Eğer Medyum Olduğunu İddaa Eden Kişi Sizde Sürekli Para Koparmak Niyetinde İse Ondan Hemen Uzaklaşın.

Tekirdağ Çorlu İlinde Gerçek Bir Medyum Arıyorsanız Spiritüel uzman Celalettin Salih Hoca‘yı Tavsiye Ederiz. Metafizik uzmanı Celalettin Salih Hoca, Kurumu İstanbul ilin’de Olup Kesinlikle Büyü ve Sihir Yapmaz, Fal Bakmaz. Spiritüel uzman Celalettin Salih DOST, Aslında Yaşam Koçu ve Metafizik Bioenerji Uzmanı Olup Bu Alanda Gerekli Eğitimlerini Almış ve doğuştan yetenekli Bir Hocadır. Medyum Celalettin Salih Hoca‘nın Uzmanlık Alanları Büyü, Vefk, Tılsım ve Muska Gibi İnsanın Üzerine Olumsuz Yönde Etki Eden ve Aurasına Zarar Veren yapılmış negatif etkilerini temizlemektir.Sizde Üzerinizde Büyü Vefk Gibi Auranıza Zarar Veren Bir Çalışma Yapıldığını Düşünüyor Bunların Etkilerini Temizletmeyi Düşünürseniz Bizlerden Danışmanlık Hizmeti Talep Edebilirsiniz.

Güzel Çorlu ilçesinde Doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeyen insanımız nefsine yenik düşmeden büyü ve fal olaylarından uzak duracaktır.

Çorlu’da bizi telefonla arayan danışanlarımız bizi Çorlu’da zannedebilir ancak bizim kurumumuz İstanbul ilinde bulunmakta olup açık adresimize iletişim sayfasından ulaşılabilir. Çorlu’da İstanbul’a şubemize misafir olup yüz yüze danışmanlık alabilir aklınızda soru işareti kalmamış olur eğer gelme durumunuz uzaktan görüntülü hizmet alabilirsiniz .Sizlerin tercihinize saygımız var.

Çorlu Güvenilir Medyum

Celalettin Salih Dost Trabzon kökenli olup Tekirdağda Doğmuştur. Lisans Eğitimini Ondokuzmayıs Üniversitesini Biyoloji bölümünü bitirmiştir geri kalan eğitim sürecinde spiritüalizm alanında Metafizik, Bioenerji ve Reiki gibi dallarda Doğuştan yetenekleriyle beraber Yeditepe Üniversitesini Yaşam koçluğu ve Bioenerji uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.Bu ilmini Çorlu Halkına destek amacıyla sizlerle beraberdir.Spiritüalizm alanın alt dalları olan Medyum, Parapsikoloji , Bioenerji ,Reiki ve Metafizik konularında uzmanlaşma gibi eğitim süreçlerine devam etmektedir.

Çorlu Büyü

Bizler Büyünün Günah Olduğuna İnanan Ve Asla Büyü Yapmayan İnsanlarız. Çünkü Büyü Yapmak Kuranı Kerimde Acıkça Yasaklanmış Bir Şeydir. Ayrıca Hz. Peygamber’in Büyü Yapmayı Büyük Günahlar Arasında Gösteren Hadisi Şerifleri Vardır. Bu Nedenlerle Biz Büyü Yapmıyoruz. Şunu Kesinlikle Aklınızdan Çıkarmamalısınız. Çorlu yaşayan biri Eğer Bir Kişiye Büyü Yaptırmak Niyetinde İseniz Bundan Hemen Vazgeçmelisiniz. Büyü Sizin İçin Son Çare Gibi Görünebilir Ancak Hiçbir Zaman Gerçek Bir Çözüm Değildir. Bu Nedenle Size Tavsiyemiz Kesinlikle Büyü Yaptırmayın, Yapana da İtibar Etmeyin.

Çorlu Fal ve Falcı

Fal Bakmak, Gelecekten Haber Vermek Aslı Astarı Olmayan Şeylerdir. Hz Allah Kaderi Bizzat Kendisi Yazar Ve Hiç kimse İle Asla Paylaşmaz. Cinleri Haber Almakta Kullandığını Söyleyenler Yalancıların Ta Kendileridir. Çünkü Cinler Gelecekten Haber Alamazlar. Bu Nedenle Fal Bakmak, Fal Baktırmak, Gelecekten Haber Vermek Kuranı Kerimde Açıkça Haram Kılınan Büyük Günahlardandır. Çorlu İlçesinde’de Falcılık Yapan İnsanlar Elbette Vardır. Falcı fal Bakarak Size Kaderinizi Söylediğini İddaa Edenler Varsa Bu Tip İnsanlar Sahtekar Medyum Grubundandır, Kesinlikle İtibar Etmeyiniz.

Çorlu Kitap Açtırmak

İnsanların Birçoğunun Rağbet Ettiği Bir Durumdur Kitap Açtırmak. Çorlu İlin’de Kitap Açan Çorlu Var. İnsanlar değerli Kuranı kerimin adına Kitap denilmesi İslam alemine ciddi saygısızlıktır. Bu nedenle, bu düşünceye sahip olanları uyaralım.

Kitap Açmak Nedir?

Adından da Anlaşılacağı Üzere Kitap Açmaktır. Hoca Kitabı Açar size bir sürü safsata söyler Sizde İnanıp Parayı Verirsiniz. Biraz Alaycı Bir Tabir Olduğunun Farkındayız Ancak Durum Gerçek tende Böyledir. Yukarıda Kader Konusuna Biraz Değinmiştik. Kaderi Yalnızca Hz. Allah Bilir. Peygamberler Dahil Hiçbir Hocaya, Hacıya, İnsana, Meleğe, Cine, Şeytana, Papaza Bildirmez. Kitap Açan Çorlu Size Doğum Tarihinizi Anne Adınızı Sorar, Ebced Harfleriyle Hesap Yaparak Bir Rakam Bulur Ve Size O Rakama Denk Gelen Yazıyı Okur.

Örnek Vermek Gerekirse;

Adı Ayşe Olan Bir Kişinin Doğum Tarihi 12, 07, 1960 Olsun. Hoca Bu Verilere Göre Hesap Yapar Ve Bir şeyler Söyler. Peki Aynı Tarihte Doğan Başka Bir Ayşe’nin Durumu Ne Olacak? Tabiki Onada Aynı Şeyleri Söyleyecek. Yani Aynı Kaderi Diğer İnsanlara Söylediğini İdda Edecek. Hz Allah Hiç kimsenin Kaderini Bir Başka Kimse İle Aynı Yazmamıştır. Bu Nedenle Çorlu İlinde Kitap Açan Hoca‘lara İtibar Ederek Paranızı Harama Harcamayınız. Bunun Yerine Hz. Peygamberin Az Sadaka Çok Belayı Yok Eder Hadisi Şerifine Uyarak Sadaka Verebilir Ve Bir Çok Belanın Yok Olmasına Vesile Olabilirsiniz.

Çorlu’da Medyum veya dürüst hoca arayanlar birebir görüşmek hakları vardır. İstanbul’da kurumumuza randevu alıp Celalettin Salih Dost bakım yada danışmanlık hizmeti alabilir. Çorlu yada İstanbul dışından arayan danışanlarımız bizlere Hava ve Kara yolu ile İstanbul’daki Danışmanlık kurumuza gelerek metafizik uzmanından destek alabilir.

Çorlu dışında ve Kuruma Gelme durumum yok diye değerli danışanlarımızın güven problemi yaşamadan uzaktan online Whatsapp yada Skype üzerinden danışmanlık hizmeti almaları mümkündür.

Çorlu, Uzaktan Danışmanlık Nasıl Alabilirim ?

Enerjiler boyutsal olduğu için sizle görüntülü whatsapp uygulamasıyla irtibata geçerek Ayağa kaldırarak enerji dairesi kurarak ve psişik güçleri harekete geçirerek durum tespiti yapar. Çorlulu neresin de olduğunuz önemli değil. Tercih sizin Kurum yada online tek yapmanız Danışmanlık Merkezimiz’den Randevu oluşturmanız yeterlidir. Randevu oluşturmak için 0 (212) 570 08 72 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.1 Yorum

Bir cevap yazın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.