İlişki Analizi

Evrende yer alan bütün ana faktörler, astrolojinin çalışma alanında yer aldığı için aşkın da bunun dışında kalması düşünülebilecek bir durum değildir. Bazı ilişkilerin doğası o kadar geniş bir alana sahiptir ki çok farklı alanlara yayılmıştır. Bazı ilişkilerden ise bizde yarattığı etkiyle alacağımız dersi aldırıp yaşamımızda sonraki tecrübelere yer bırakmak için biterler. Astroloji akıllıca bir şekilde uygulandığında ilişki geliştirmede olsun ya da uygun bir eş seçme konusunda yardımcı olabilir.Celalettin Salih Dost ilişki analizi ile ilişkilerinize yepyeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

İlişki Analizi Nasıl Yapılır?

İki kişinin birbiri ile uyumlu olup olmadığını anlamak için analiz yapmak gerekir.  Bir ilişkinin analizini yapmak için önce karşılıklı iki kişinin burçlarına bakmak gerekir. Bir kişi, ilişki içindeyken tutumunu belirleyen birçok etken vardır. Kişiye özel haritada bazı gezegenler aldıkları konumlar ile bize eşimizin yani partnerimizin duygusal özelliklerini, ilişkiden beklentilerini, zayıf yönlerini, zafiyetlerini, kör noktalarını ve ilişkiye yönelik önemli tercihlerini belirleyen öncelikleri gösterir.

İlişkinin analizleri, iki kişinin uyumunun incelendiği doğum haritasının birbiri üzerine oturtulması, incelenip karşılaştırılması ve bir kişinin gezegenlerinin diğer kişinin haritasında düştüğü evler ve etkileşime girdiği gezegenlerin detaylı bir şekilde incelenmesine dayalı Synastri yöntemi  kullanılır.

Bu haritalara medyumlar tarafından bakıldığı zaman kişilerin güneşleri, Venüsleri, ayları birbirine uyumlu bir açıda mı, değil mi, ilişkinin ilerleyen zamanlarda uyum içerinde gidip gitmeyeceğine yönelik analizler yaparlar. Yapılan bu analizler sonucunda ilişkilerin potansiyel olarak zorlukları ya da ilerleme şekilleri hakkında bilgi verilebilir

Çiftlerin gezegenleri birbiri ile uyumlu hareket halinde iseler, Celalettin Salih Dost ilişki analizinde tarafların birbirlerini rahatlıkla anlayabileceği, ilişkilerine sevgi, saygı, güven ve hoşgörü çerçevesinde devam edebilecekleri ifade edilebilir.

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.