İş Hayatı Analizi

Herkes hayatında bir rutin oluşturmuştur ve “iş” dediğimiz insanın gelir kaynağını oluşturan çalışma yeri/süresi/şekli bu rutinin ana merkezinde yer almaktadır. Öyle ki tüm hayatı çalışma şekline ve süresine bağlı olarak şekillenmektedir. İş hayatı denen olgu bizim davranışlarımızı da etkilemektedir. Öyle ki işte takındığımız üslup iş dışındakiyle farklı olabilmektedir. İşte bunun nedeni iş ortamındaki insanların, ortamın, iş türünün üzerimizdeki etkisidir. Celalettin Salih Dost, sizin iş hayatınızın analizini yaparken sizlere hayatınızla ilgili, işinizi kolaylaştırıcı ipuçları veriyor.

İş Hayatı Analizi Nasıl Yapılır?

iş hayatımız bizi ne kadar etkiliyor? İş hayatındaki davranışlarımız bizi ne kadar yansıtıyor? İşte geçirdiğimiz süre hayatımızdan ne kadar çalıyor? Çalışma şartlarımız bedenimizi yoruyor mu? İş arkadaşlarımızın üzerimizdeki etkisi ne? İş ortamında rahat mıyız? İşimiz kişiliğimize uyuyor mu?

Tüm bu soruların yanıtı sizin iş hayatındaki kişiliğinizi ortaya çıkarmaktadır.

İş ortamında farklı kişiliğe sahip onlarca insanla karşılaşırız. Tüm ilişkilerimizi bir denge içinde tutmak zorundayızdır bu bizi zaman zaman yorar. Bu noktada iş ortamında kendimize nefes alacak boşluklar yaratmamız gerekmektedir. Celalettin Salih Dost sizlerin iş hayatını analiz ediyor. Sizlere rahat ve dengeli bir ortam yaratmanın şifresini sunuyor.

İş hayatı analizini yaparken, iş ortamı, iş arkadaşları, çalışma süresi, çalışma şekli, bulunduğunuz mevki gibi konuları aydınlatıp sizi olumsuz etkileyen noktayı bulmayı hedefliyor. Hastalıklı noktayı ortaya çıkarıp yok ettikten sonra sorunlarla başa çıkma azminiz de artmış oluyor. Siz de iş hayatında sıkıntı yaşıyorsanız, danışmanlık hizmetimizden yararlanın. Rahat bir nefes alın.

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.