İş Yeri Açma Ritüeli

Diğerleri ile aynı kefeye konulamayacak olan iş yeri açma ritüeli yapısal açıdan üçe ayrılmaktadır. O da şu şekildedir:

  • Mevcut bir iş yerinde çalışmak için
  • Kendi işinin sahibi olmak için
  • Olduğu işte kademe atlayabilmek için yapılır.

Ayrıca zihinsel bir ritüeldir.

İş Yeri Açma Ritüeli Nasıl Yapılır?

Daha çok parayı çekmek için yapılan iş yeri açma ritüeli uzun zamandır insanlar tarafından uygulanmakta ve faydası da görülmektedir.

Nasıl yapılacağına değinecek olursak, öncelikle kafanızda karar verdiğiniz bu üç seçenekten biri ile ilgili bir hayal kurmalısınız. Ancak yoğunlaşmanız da gerekmektedir. Bir anlık silik görüntüler de bu ritüel için yeterli değildir. Bu yüzden hayalinizde örneğin masa ve sandalyeler varsa onlara dokunduğunuzu hayal edin. İş makineleri varsa seslerini duymaya çalışın ve sonuç olarak da kendinizi o frekansa girmeye itin.

Öte yandan bu iş için inançlı olmanız gerekmektedir ve tabi ki bol miktarda sabırlı… Eğer bir ritüel ile hayallerinize kavuşmak istiyorsanız beklemeyi öğrenmelisiniz. Beklerken de sürekli arzu etmelisiniz. Çünkü inanç, sabır ve arzu üçlüsü sizi mutlaka doğru yola yani doğru frekansa sevk edecektir. Ancak bu arada hemen sonuçlar beklemeyin. Çünkü bu iş kişiden kişiye değişmekle birlikte uzun bir zaman da alabilmektedir. O halde sadece inanmalı ve elinizden geleni yaparak sabırla beklemelisiniz.

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.