İstanbul Aura Çalışmaları Hizmeti

İstanbul Aura Çalışmaları Nedir?

Yunanca bir kelime olup hafif bir meltem anlamına gelen aura, vücudumuzda bulunan pozitif enerjinin açığa çıkartılması için uygulanan bir terapianlamına gelmektedir. İnsanların çevrelerini saran ve 4 katmandan oluşan aşamaları bulunan auranın kişiden kişiye değişen bir etki alanı ve renkleri bulunur, çünkü her birey kişilik bakımından birbirinden ayrıdır. Aura çalışmaları kapsamında İstanbul Aura Çalışmaları hizmeti; kişide var olan bu enerjileri açığa çıkartmak ve ruhu, doygunluğuna ulaştırmak için çalışmalar yapar.

Aura her kişide vücudunda bulunan bünyesel bir elektrik akımıdır. Her bireyde bulunan aura,  geliştirilmesi ve alanının genişletilmesi gereken bir uygulama olduğu için İstanbul Aura çalışmaları hizmetleri sayesinde sürekli etkileşim halinde olan insan, geliştirilmiş auraları ile daha pozitif güçlü ve dengeli bir iletişim yolu geliştirmektedir. Geliştirilmiş aura ile dış dünyadan bedenimize yansıyan olumsuz etkileşimleri, daha aza indirilir ve olumsuz durumların etki alanı kişiye ulaşmaz.

  • Kişiye özgüven aşılayan aura çalışmaları ile kişiler, kendilerinden dahaemin duruma gelir.
  • Yapılan araştırma ve gözlemler göstermiştir ki; aurası güçlü olan kişiler, hayatta daha başarılı olmaktadır.
  • Aura çalışması yaptıran kişilerin, iletişim becerisi kuvvetli bir kişilik oluşumu gösterdikleri tespit edilmiştir.
  • Yine aynı şekilde aura yaptıranlarda hastalıklara karşı direnç artışı gözlenir.
  • Duygusal ve bedensel olarak daha güçlü bir yapıya sahip olurlar.
  • Aura sayesinde negatif enerjinin çekim alanına girmek zorlaşır.
  • Aura ile birlikte pozitif enerjinin çekim alanı daha kuvvetli bir şekilde belirlenir.

Aura çalışmaları ile aurasını güçlendiren kişide negatif anlamda etkilenmeyi engelleyecek bir duvar oluşur. Etki sadece pozitif şekilde olmaktadır. Kişinin bünyesinde bedensel ve ruhsal katkısı olan auranın genişlemesi de yıkılması da kişinin kendi elinde olan bir durumdur.

İstanbul Aura çalışmaları hizmeti ile geliştirilen auralar görsel şekilde de kişinin kendini ve çevresini kontrol etmesini sağlamaktadır.Bir cevap yazın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.