İstanbul Bebek Ritüeli Hizmeti

İstanbul Bebek Ritüeli

Yeni doğan bebekler çok savunmasızlardır. Bu sebeple özel korunma yöntemlerine ihtiyaç duyulur. Onları korumak için her şeyi yapacak annelerimiz için bu kolaylığı İstanbul bebek ritüeli hizmetleri yapmaktadır. Bu ritüel çok özel ve dikkatli olunması gereken bir ritüeldir.

Uzman kişileri bulmanız bu konuda çok önemlidir. Belli bir yaşa kadar bebekler farklı yaratıkları da görebilmektedir. Bu sebeple bebekleri bir nevi korumaya almak gerekmektedir. Sebebi ise içinde bulundukları kritik dönemin tüm hayatları boyunca çok önemli bir süreç olmasıdır. Bu sebeple bu bebek ritüel hizmetleri çok önemlidir. Bu ritüeli gerçekleştirirken son derece dikkatli olunmalıdır.

Yeni doğan bebekler en ufacık kötü olayı hissedebilmektedirler. Anne karnından itibaren dünyayla iletişime geçen bu sevimli bireyleri korumak bizim bir numaralı işimizdir. Bu nedenden ötürü bu ritüeli yaptırmak son derece önemlidir.

Bebek Ritüel Hizmetleri

Bazı yaratıkların banyolarda yaşadıkları insanlar arasında konuşulmaktadır. Bu nedenle bebekler ilk kırk gün boyunca banyoya girdirilmez. Bebeklerin ruh sağlığını korumak adına bu işlem yapılmaz. Bebeklerin onları görebileceği düşünülür. Hal böyle olunca bebeklerin olası bir şeyi görmemesi için bazı hizmetler vardır.

Bu tür işlemleri İstanbul bebek ritüel hizmetleri adı altında bulabilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin ruhani şeylere karşı hassas olmayacağı bir bebeklik oluşturabilirsiniz.

Bebekler ilk kırk gün yıkanmamaktadır. Bu sebeple 40. Gün artık bir erginliğe geldiği için tüm bedeni tam olarak banyo yaptırılır. Bu banyo işleminde önce ise bebeğin bedeni pamuklu kumaşlar ile ıslatılıp temizlenir. Bu banyo ise bebek için bir nevi bir dönemin kapanışıdır. Bebek artık dış etkenlere karşı korunaklıdır.Bir cevap yazın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.