Kısmet Açma Ritüeli

Geçmiş olumsuzluklar yüzünden bir türlü şansınız dönmüyorsa kısmet açma ritüeli size de iyi gelebilir. Bu ritüel üzerinizde bulunan blokajları ve bağları en başarılı şekilde kesip kaldırabilmektedir.

Kısmet Açma Ritüeli Nasıl Yapılır?

Çocukluk döneminize ait bir fotoğrafın arkasına anne ve baba isminizle birlikte doğum tarihinizi yazın. Yalnız bu fotoğrafın 0 ile 7 yaş arası olmasına özen gösterin. Devamında ise, “Üzerimdeki tüm blokajları kaldırıyorum ve geçmişimden arınmayı seçiyorum.” cümlesini harfiyen yazmalı ve elinizdeki fotoğrafı yakmalısınız. Yaktığınız fotoğrafın küllerini her zaman saklayabileceğiniz bir kumaşa sahip olan uygun bir kese içerisinde saklayın. Ayrıca da bu keseyi evin dışında bir yerde toprak bir alana gömün.

İlk 24 saatin ardından gömdüğünüz bu keseyi topraktan çıkarın ve yeni bir kağıt bularak üzerine gelecekten beklentilerinizi yazın. Evin bereketlenmesi, yeni bir iş, aşk, evlilik ve çocuk gibi aklınıza ne gelirse yazabilirsiniz. Her şey tamamsa şimdi de bu kağıdı yakın ve size huzur veren toprak bir alana gömün. Sonrasında fotoğrafın külleriyle aynı keseye koyun ve ilk akarsuya atın. Bu şekilde yapabileceğiniz kısmet açma yöntemleri çok daha fazla çeşitlendirilebilinmektedir. Ancak aralarında en fazla olumlu sonuç alınan yöntemin bu olduğu da bilinmektedir. Bu sebeple vakit kaybetmeden bunu deneyebilirsiniz. Böylelikle de işinizi ve geleceğinizi garantiye almış olursunuz.

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.