metafizik

İstanbul Bireysel Terapi

Felsefenin dallarından biri olan ” metafizik ”ilk felsefeciler tarafından”fizik bilimlerinin ötesinde kalan”anlamıyla felsefeye kazandırılmıştır.

Metafizik temel disiplinleri ;

-Varlığın ilk ilkeleri

-Varlığın nedenleri

Metafizik , var oluşu ve görünüşümn ardındaki gerçekleri arar.Maddenin ötesindeki nedene odaklanır.Fiziğin ardındaki temellerle ilgilenir.Yaşadığımız varlığın özünü oluşturur.Duyularla kavranamayan varlıkları konu edinir ve akıl sezgiyle sağlanan bilgiyi araştırır.

METAFİZİK VE CELALETTİN SALİH DOST

Celalettin Salih Dost , Samsun’da doğmuş , Lisans eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi’nin Biyoloji bölümüyle tamamlamıştır.Spiritüalizm alanında Metafizik , Bioenerji ve Reiki dallarında Yeditepe Üniversitesi Yaşam Koçluğu ve Bioenerji uzmanlık eğitimiyle tamamlayan Metafizik uzmanıdır.

Medyum parapsikolojisi , Bioenerji ,Reiki ve Metafizik konularında uzmanlaşma eğitimi süreçlerine devam etmektedir.

Celalettin Salih Dost büyü yapmamakta ve fal bakmamaktadır.Güvenilir bir uzman olan Celalettin Salih Dost sadece yüz yüze değil online olarak da hizmet vermektedir.

Terapiye ihtiyacı olan kişiler ilk olarak çözümü kendilerince bulmaya çalışırlar fakat bir sonuca ulaşmak mümkün olmayacağı için iyi ve güvenilir bir uzmana danışmak her zaman en doğru olanıdır.Bu kişiler çoğu zaman tedavi için Metafizik  Uzmanı Celalettin Salih Dost ‘a gelir.Farklı alanlarda ve online olarak da terapi hizmeti veren Celalettin Salih Dost ile sağlıklı davranışlar edinebilir ve yeni baş etme teknikleri kazanabilirsiniz.Hedefi yaşam kalitesini iyileştirmek ve daha dolu bir işleyiş sağlamak olan Dost,terapist ve hasta arasındaki güven ilişkisine , güçlü birlikteliğe önem verir.Sizlerde hayatınızdaki negatif enerjlere Metafizik Uzmanı Celalettin Salih Dost yardımıyla son verebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.