negatif enerji bozma

Negatif enerji yüzünden kişiler ruhsal ve bedensel olarak zayıf , güçsüz hissederler.Negatif enerjinin çoğalmasıyla birlikte insanda yıpranmışlık görüntüsü oluşur.Kişilerin olumsuzlukalr yaşamasına ve her şeye negatif bakmasına neden olur.Negatif enerji çevreyi de etkileyen bir durumdur.

Negatif enerji bozma adına pek çk farklı yöntemler geliştirilmiştir.Kişinin negatif enerjiden uzaklaşabilmesi için ruhsal terapiler ve meditasyonlar yapılır.Bu yöntemlerle birlikte ;

-Aura güçlenir ve pozitif düşünme başlar .

-Negatif enerjiden kurtulma isteğiyle negatif enerji önemli derecede tutulur.

-Reiki metoduyla kişiye bedensel ve ruhsal olarak koruma verilir.

Celalettin Salih Dost ve Negatif Enerji Bozma

Celalettin Salih Dost negatif enerji bozmada önemli uzmanlardan biridir.Reiki seanslarıyla negatif enerji bozma da , stresi azaltma da yardımcı olur.

Reiki , Japon kökenli kökleri olan ruhsal şifa sanatına verilen isimdir.Reiki’nin kelime anlamı ”Enerji”dir.Yaşam gücünün ruhsal olarak kontrol edilen enerjisini kullanır ve oldukça etkili olan bir yöntemdir.

Metafizik ve Bioeneri Uzmanı Celalettin Salih Dost tarafından yapılan reiki seanslarına katılabilir ve hayat enerjinizin iyileşmesi için mükemmel bir destek alabilirsiniz.

Bunlara ek olarak Celalettin Salih Dost reiki seansı ;

-Keyifli geçer.

-Dinlendirici bir etkiye sahiptir.

-Kişisel sağlık için kullanılır.

Celalettin Salih Dost Online Terapi

Reiki seansları için Celalettin Salih Dost güvenilir bir Metafizik ve Bioenerji uzmanıdır.Uzakta olanlar için Dost online terapi hizmeti vermektedir.Bu sayede ulaşım sağlayamanlar da trapi hizmeti alabilir.

60 ile 90 dakika süren seanslarda neler beklediğinizi sorma fırsatınız da var.Seans şöyle gerçekleşir;

-Müşteri ayakkabısını çıkarır ve sırt masaj masasına rahatça oturur.

-Giysiler çıkarılmaz fakat rahat ve gevşek kıyafetler tercih edilmelidir.

-Kollarınızı vücudunuzdan daha yüksek tutarsanız bir seans ya da dağıtım sırasında hafif dokunuş uyuglamasıyla pratik hale gelebilir.

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.