parapsikoloji

İnsanın olağanüstü yeteneklerinin ve ruhsal gücünün araştırıp incelenmesi ‘’parapsikoloji’’denir.Parapsikoloji alanında çalışmalar sınırlıdır.Odak noktası insandır.Parapsikolojik özelliklerine sahip olanlar insan ruhunun sahip olduğu mekanizmayı keşfederek telepati ve düşünce okuma özelliği edinirler.Telepati yöntemiyle insanlar başka insanların aklından geçenleri okuyabilirler.Sahip oldukları bu özellikleri kullanabilen kişiler bizlere gelecek hakkında bilgiler verebilirler.İnsanlar ruhi özelliklerini fark edip doğru bir şekilde kullanınca aslında yapılmaz denen birçok şeyi başarabilirler.Parapsikolojik karaktere sahip olan insan sayısı çok değildir.

Parapsikoloji biliminin incelediği olaylar ;

-Telepati

-Dur görü

-Önceden bilme

-zihnin madde üzerindeki etkisi

-Psikometri

-Radyestezi

-Psikotograf

-Ön teşhis

– Para medicine

– Zihinle vücut kontrolü

– Vücut dışı deney

Parapsikolojinin bilim olarak görülmemesinin nedenleri ise tekrar sorunu , yetersiz denetim ve dosyalama sorunlarından dolayıdır.

CELALETTİN SALİH DOST VE PARAPSİKOLOJİ HİZMETİ

Paranormal ve parapsikoloji ile ilgili araştırmalarını öğrenmenizde yardımcı olan en iyi uzmanlardan biri Metafizik Bioenerji Uzmanı Celalettin Salih Dost’tur.

CELALETTİN SALİH DOST ONLİNE TERAPİ HİZMETİ

İnsanlara birçok alanda hizmet veren Celalettin Salih Dost , terapilerini online olarak da yapmakta ve her yerden insanın bu terapilere katılabilmesi için bu çalışmayı  yapmaktadır.

Celalettin Salih Dost sadece alternatif tıp yöntemleri üzerine hizmet vermiyor.Buna ek olarak  kişisel gelişim çalışmaları , spritüel danışmanlık başlığı altında Bioenerji , Metafizik , Parapsikoloji ve Reiki hizmetleri vermektedir.

Bizimle iletişime geçmek için

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.